Minust

KES MA OLEN?

2011 a. olen tegelenud autode detailse viimistlusega(ingl. car detailing). Huvist, hobist ja pedantsest pühendumisest on välja kasvanud ettevõte, mis pakub klientidele usaldust, kvaliteetset teenust ja oskuslikku käsitööd.
2019 a. – Olles 8 aastat töödanud teiste ettevõtete alluvuses oli aeg edasi liikuda ning otsustasin jätkata iseseisvalt. Loodud sai Infospa OÜ ja laienesin tegevusega veesõidukite valdkonda.

INFOSPA

InfoSpa -d esindab 1 inimene, kes on kliendile usaldusisikuks alates konsultatsioonist, tööde teostamise- ja edaspidise järelhoolduse osas. Aastate jooksul olen omandanud autode detailsest viimistlusest silmapaistvaid oskusi ja erilisi teadmisi. Minu enda eesmärgiks on muuta Eestis autode ja veesõidukitega seonduv detailne viimistlus professionaalsemale tasandile ning viia standardid ületamatule kvaliteeditasemele.

TÖÖRUUMID

Auto detailne viimistlus/car detailing on oskuslik käsitöö. Mis vajab aega, planeerimist, puhtust, hea valgusega ja kindla temperatuuriga tööruume. Erinevad kaitsetöötlused näevad tootjate poolt ette mitmeid viimistlemise etappe, et saavutada kvaliteetne lõpptulemus vastavalt toote nõudmistele. Pidevad investeeringud ja arendused tagavad minu teenuste kvaliteedi. Kasutan oma töödes lihtsasti kasutatavaid vahendeid, mis põrmustavad konkurendid ja hämmastavad auto omanikke.

Martin Valdt
InfoSpa OÜ