Gyeon Quartz

Minu eesmärgiks on muuta autodega seonduv detailne viimistlus professionaalsemale tasandile ning viia standardid ületamatule kvaliteeditasemele.

Selleks olen läbinud Gyeon Quartz litsenseeritud detailerite programmi ja tehase poolt tunnustatud kui litsenseeritud paigaldaja. InfoSpa OÜ omab Gyeon Quartz litsenseeritud sertifikaati, millega olen saavutanud usalduse ning õiguse paigaldada vähemalt 5-aastat kestvaid tehasepoolseid garantiiliseid tooteid.

Gyeoni kristalliseeruvate keraamiliste töötluste peamine tugevus on selle võime suurendada värvi üldist kõvadust ja mõõdetavat paksust, ulatudes kuni 1 mikronini. Keraamilise töötluse oluline omadus on kihi struktuuriline terviklikkus. Algselt on aine gaasiline ning vedelas olekus. Peale töötluse paigaldamist puhtale ja jääkide vabale pinnale toimub keemiline reaktsioon. Mille tulemusena keraamilised kih(-t)id muutuvad tahkeks, kõvaks ja väga vastupidavaks. Kristalliseerunud keraamiline töötlus moodustab oma struktuurilise terviklikkusega pinnad kriimustuskindlamaks ja pleekimisvastaseks.

Esimese 24h jooksul kuivas ruumis stabiilse õhuniiskuse ja temperatuuri koosmõjul keraamilistes ainetes olevad lahustid aurustuvad 90% ulatuses. Muutes pinnad niiskuskindlaks keskkonnas tingitud tegurite suhtes. Kihi või kihtide lõplik kristalliseerumine toimub 7 päeva jooksul.

Gyeon Quartz keraamilised töötlused on vastupidavad ka sööbivate ainete ulatusliku kokkupuute tagajärjel – näiteks lindude väljaheited, teesoolad, pigi, pidurite klotsidest tulenev rauaoksiidid, UV-kiired või muud keskkonnast tingitud tegurid.

Lisaks on Gyeon Quartz vastupidav keemilistele pesuainetele, mis muudab selle äärmiselt tugevaks ka sagedaste pesemiskordade vahel.

Gyeon keraamilisi töötlusi ei ole võimalik eemaldada pesuainetega. Ainus viis keraamilise töötluse eemaldamiseks tuleb sõiduki pinnad abrassiivsete ainetega üle poleerida. Kõvema keemilise koostisega keraamiliste töötluste puhul ei pruugi piisata ka kergemast läigestavast poleerimisest, mis võib jätta pinnale veel õhukese kaitsekihi.